Galatasaray, Eurocup yönetimiyle bir araya geldi

7DAYS EuroCup'da Valencia ile Alba Berlin arasında oynanan final serisinin ikinci maçı öncesinde Euroleague yönetimi kulüp yetkilileriyle bir araya geldi. Toplantıda Galatasaray Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya da yer aldı.

Euroleague yönetimi tarafından yapılan organizasyona Galatasaray Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya, Alba Berlin, Limoges, İspanya Kulüpler birliği, Adriyatik Ligi birliği, VTB Ligi birliği yetkilileri de katıldı.

PLANLAMA KONUŞULDU
Toplantıda yeni Eurocup sezonunun planlanan takvimi takımlarla paylaşılırken katılımcı takımların ülke dağılımı ve takımların yerel liglerini bitiriş sırasına göre almaya hak kazanacağı lisanslar onaylandı. Aynı zamanda EuroCup yönetmeliklerinde olan değişiklikler yetkililer tarafından kulüplerle paylaşılırken bu değişiklikler üzerine fikir alışverişi yapıldı. Son olarak EuroLeague Hakemler Birliği’nin yaptığı öneriler takım yetkilileri ile paylaşıldı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.