Ömer Yalçınkaya: Euroleague ile görüşüyoruz

THY EuroLeague'de gelecek sezon yer alacak takımlar yavaş yavaş belli olurken gözler Wild Card'a çevrildi. Galatasaray taraftarları Wild Card için sosyal medyada kampanya başlatırken, sarı-kırmızılı kulübün genel menajeri Ömer Yalçınkaya, TrendBasket'e özel açıklamalarda bulundu.

EuroLeague ile görüştüklerini belirten Yalçınkaya, "EuroLeague ile görüşüyoruz. Biz her zaman zaten oraların bir takımıyız. Jordi Bertomeu ile görüştüm. EuroLeague’den gelecek habere göre ilerleyeceğiz. Wild Card henüz resmiyet kazanmadığı için bir başvuru gerçekleştirmedik" ifadelerini kullandı. 

"EUROCUP'TA OLACAĞIZ" 
Ömer Yalçınka gelecek sezon EuroCup'ta yer alacaklarını belirtirken, "EuroLeague’in olmaması durumunda eğer şartlar uygunsa EuroCup’ta olacağız. Biz her zaman EuroCup ve EuroLeague organizasyonlarının bir parçasıyız" sözlerini söyledi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.