Saray'da kılıçlar çekildi!

Galatasaray'da yönetimin idari olarak ibra edilmemesi sonrasında başkan Mustafa Cengiz ve yöneticiler, hukukçularla toplantı üstüne toplantı yaparken alınan kararlar doğrultusunda süreci yargıya taşıma kararı almıştı.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; idari açıdan ibra olmayan Galatasaray Başkanı ve yönetimi, olayı mahkemeye taşıdı. Başkan Mustafa Cengiz, yaşanan olaylar sonrasında yaklaşık 30 adet dava açarak Genel Kurul’da alınan ibrasızlık kararındaki yürütmeyi durdurmaya çalışacak ancak bunun için 23 Nisan’a kadar vakti var. Eğer bu tarihe kadar karar çıkmazsa, tüzük gereği seçim kararı alınması gerekiyor. Ancak yönetim, belirlenen tarihi geçtikten sonra görevini sürdürmeye devam ederse, Sarı-Kırmızılı camiada ortalık iyice karışacak.

KILIÇLAR ÇEKİLECEK
Galatasaray'da Divan Heyeti de gelişmeleri takip ediyor. Onlar da 23 Nisan’a kadar yönetim başarılı olamazsa mahkemenin yolunu tutacak. Eğer Cengiz ve yönetimi seçim kararı almazsa, hukuki yollarla yönetimi düşürmeye çalışacak. Mustafa Cengiz’in şu andaki planı yürütmeyi durdurduktan sonra sezonun ardından seçime gitmek. Böylece şampiyonluk yarışındaki takımın da konsantresinin bozulmaması planlanıyor. 10 Nisan’daki Divan Kurulu’nda ise kılıçlar çekilecek

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.