Yabancı kontenjanı teknik ekibi düşündürüyor.

Galatasaray'da derbi hazırlıkları tamamlanırken bir yandan yabancı kontenjanı konusu teknik ekibi düşündürüyor. Sakatların iyileşmesiyle beraber zorlu mücadelede tribüne 2 futbolcunun gönderilmesi kesinleşti. Bu isimlerin kimler olacağı ise soru işaretini koruyor. Kadroda yer alamayacak isimler için en öne çıkan futbolcular Nagatomo, Fernando ve Mitroglou.

Galatasaray'da Beşiktaş derbisi öncesi 14 yabancıdan hangi ikilinin tribüne çıkacağı merak ediliyor. Bu noktada Fatih Terim'in Konya maçında iyi oynamayan Nagatomo ile Mariano'dan birini kesmesi, bunun da yüksek ihtimal Japon futbolcu olması bekleniyor. Böylece Linnes 11'de düşünülüyor.

Diğer ismin ise Fernando veya Mitroglou'ndan biri olması bekleniyor. Terim'in Donk'tan vazgeçmemesi ve yine orta alanda alternatiflerin bulunması, Fernando'nun tribüne gönderilmesi ihtimalini güçlendiriyor. Diagne'nin tek alternatifinin Mitroglou olması ise kulübede de olsa Yunan forveti değerli kılıyor. Ancak tecrübeli forvetin sakatlık durumu da kadro için belirleyici olacak. Sonuç olarak Nagotomo, Fernando ve Mitroglou'dan 2'sinin pazar günü oynanacak derbide kadroya girmesi zor görünüyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.