Kolbeinn Sigthorsson: Galatasaray'da takımın ana forvetiydim..

2016/17 sezonunda Galatasaray'ın transfer ettiği ancak geçirdiği sakatlık nedeniyle 1 dakika süre alamadan takımdan ayrılan ve bu sezon AIK Solna formasıyla sahalara dönen Kolbeinn Sigthorsson, takımımızda geçirdiği sakatlıkla ilgili ülkesinde açıklamalarda bulundu. 

İzlanda'da yayın yapan DV gazetesine röportaj veren tecrübeli oyuncu, Galatasaray kariyerinde sakatlığı sebebiyle oldukça zorlu günler geçirdiğini ifade etti. İstanbul günlerinin oldukça sıkıntılı geçtiğini belirten Sigthorsson "Galatasaray'da geçirdiğim sakatlığın ardından insanlar benim tekrar geri dönmemi bekliyordu. Takım doktorları da 1 hafta sonra oynayabileceğimi belirtiyordu. Otelde, bir ayağım havada yatıyordum ve yürüyemiyordum. Baskı çok fazla olduğundan sürekli umut verip, oynayacağımı kaydediyorlardı. Ben takımın ana forvetiydim ve oynayamıyordum. Geçirdiğim operasyondan sonra işlerin daha kolay olması gerekiyordu. Topla çalışmaya başladıktan 15 dakika sonra tekrar şişkinlik başladı. Hareket edemiyordum. Sözleşmemde 4 ay boyunca oynayamazsam, beni serbest bırakabilecekleri yazıyordu, onlar da fesih kararı aldılar. Ondan sonra Nantes'te tekrar bir gözden geçirme dönemi oldu ve benim emekli olmam gerektiğini ima ettiler." ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.