Mustafa Cengiz: "Transfer durmaz!"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bugün üç yeni transfer, Ryan Babel, Adem Büyük ve Valentine Ozornwafor ile bir araya geldi. Başkan Cengiz, bu buluşmada GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Bu isimlerin Galatasaray camiasına yakışır şekilde mücadele edeceklerini söyleyen Cengiz, transferde FFP kuralları içerisinde ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

"CAMİAYA YAKIŞIR ŞEKİLDE MÜCADELE EDECEKLERİNE İNANIYORUM"
“Üçü de çok değerli futbolcular. İkisi zaten taraftarlarımızın bildiği futbolcular. Ben onların Galatasaray’a ve camiaya yakışır şekilde terlerinin son damlasına kadar mücadele edeceklerine inanıyorum. Valentine çok genç bir oyuncu, Nijeryalı. Biz onun da uzun yıllar Galatasaray’a hizmet edeceğini, uzun vadede defansımızı toparlayıcı olacağına inanıyoruz. Camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum."

"TRANSFER DURMAZ"
"Transfer durmaz, Galatasaray 12 ay boyunca buna çalışır. Ben burada hem scout ekibimize hem de hocamız başta olmak üzere teknik ekibimize teşekkür ediyorum. Onların çalışmaları durmuyor. Takımımızın en iyi halde, en geniş kadroyla sürmesi ve Finansal Fair Play kuralları içerisinde devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu doğrultuda çalışıyoruz.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.