Selçuk İnan: Boş mukaveleye imza atarım..

2018-2019 sezonunun bitmesiyle takımımızın kaptanlarından Selçuk İnan'ın sözleşmesi sona erdi. Sözleşmenin yenilip yenilenmeyeceği konusunda net bir bilgi bulunmazken, Fatih Terim'in Selçuk İnan'ı takımda görmek istediği biliniyor. Öte yandan Selçuk İnan boş mukaveleye imza atabileceğini ve kariyerini Galatasaray'da tamamlamak istediğini ifade ediyor.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Galatasaray ile sözleşmesi sona eren kaptan Selçuk İnan, jübilesini sarı-kırmızılı formayla yapmak için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğunu gösterdi. Teknik kadronun da takımda kalmasını istediği tecrübeli futbolcunun kesinlikle para konuşmayacağı öğrenildi. Geçtiğimiz sezonlarda aldığı 2.9 milyon euro nedeniyle eleştirilen Selçuk'un yakın çevresine, "Galatasaray'da çok güzel 8 senem geçti. Bu forma altında futbolu bırakmak istiyorum. Bu nedenle boş mukavele imzalamaya hazırım" dediği öğrenildi. 

Galatasaraylı yöneticilerin Selçuk İnan'la yapılacak yeni kontratta garanti ücretini düşük tutup, maç başı primini yüksek tutacağı belirtildi. Yapılacak olan son görüşmelerde pürüz çıkmaması halinde Galatasaray önümüzdeki günlerde kaptanı Selçuk İnan ile nikah tazelemiş olacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.