Ali Sami Yen Arena darphane gibi çalışıyor!

Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda çifte şampiyonlukla sezonu tamamlayan Galatasaray'da yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının devam etmesinin yanı sıra taraftarın kombine kartlara olan ilgisi yüzleri güldürüyor. Haziran ayından itibaren yenileme dönemi devam ederken, 2 Temmuz'da başlayacak genel satış öncesinde 20binden fazla kombine satıldı bile! 

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'da yeni sezon öncesi taraftarın ilgisi yüzleri güldürdü. Sarı-kırmızılılarda kısa sürede kombine satışlarının 20 bini geçtiği, locaların da az sayıda kaldığı öğrenildi. Galatasaray'daki kombine satış oranının geride kalan 7 yıla göre en yüksek ilerleme hızında olduğu aktarılırken, şu ana kadar kulübün kasasına 80 milyon liranın girdiği belirtildi. Galatasaray yönetimi kombine satışlarını geçmiş yıllarda olduğu gibi bir sayıda sonlandırmayı planlıyor. Bunun da 35 bin olarak düşünüldüğü vurgulandı.

Galatasaray'ın geçmiş yıllarda başarılarına karşın loca satışları yüzleri güldürmüyordu ancak bir taraftan gelen kupalar diğer taraftan da takımın gelecek döneme dair umut vermesi, buradaki satışları da üst seviyelere çekti. Yeni sezon öncesinde yenileme döneminde 198 locadan sadec 40 tanesinin kaldığı öğrenildi. Cim-Bom, loca satışından da şu ana kadar yaklaşık 40 milyon lirayı kasasına koydu. Böylece sarı-kırmızılılar yaz döneminde 1 ayda kombine ve loca satışından 120 milyon lira civarındaki bir gelir elde etti. Aslan, kombine ve loca satışlarının bu hızda devam etmesi halinde gelirinin 200 milyon liraya yakın bir düzeye ulaşacağı öngörülüyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.