ü Banega'nın kaderi yakında belli olacak! - FCN Blog

Banega'nın kaderi yakında belli olacak!

Yaklaşık bir aydır Galatasaray'ın renklerine bağlamaya çalıştığı Banega'da düğüm henüz çözülemiyor. Sportif Direktör Monchi, son açıklamasında Banega'nın takımdan ayrılmayacağını işaret etmişti. 

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Uzun süredir Galatasaray'ın gündeminde yer alan Ever Banega'nın kaderi büyük ihtimalle bugün belli olacak.

Menajer Santiago Hirsig, Sevilla'nın cuma günü başlayacak ABD kampı öncesi sportif direktör Monchi ile bir araya gelecek.

Alınan bilgilere göre Santiago Hirsig bu görüşmede Galatasaray'ın son teklifini Monchi'ye iletecek ve Banega'nın transfer olma isteğini dile getirecek. Ayrıca Hirsig'in Arjantinli futbolcunun sezon sonunda biten sözleşmesinin uzatılması halinde takımda kalabileceğini ileteceği de öğrenildi.

ABD'YE GİDERSE İŞ BİTECEK!
İspanyol basını, Sevilla'nın Banega'yı bırakmak istemediğini ısrarla vurguluyor. Eğer yıldız futbolcu cuma günü ABD kampına katılırsa çok büyük ihtimalle takımda kalacak. Kamp kadrosuna alınmaması durumunda ise Galatasaray'a transfer ihtimali çok yüksek olacak..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.