Deniz Türüç istediği ücreti yönetime iletti!

Galatasaray'ın Kayserispor'dan transfer etmek istediği Deniz Türüç'te sıcak gelişmeler yaşanıyor. Deniz'in kulübünden izin alarak Galatasaray kampına katıldığı öğrenildiği. Sarı kırmızılıların Avusturya kampına giderek yöneticilerle görüşen Deniz Türüç, istediği ücreti Galatasaray yönetimine iletti.

Akşam gazetesinin haberine göre; Galatasaray'da Deniz Türüç transferinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Kayserispor’da takım kaptanı Deniz Türüç, kulübün izni ile Avusturya’da Galatasaraylı yöneticiler ile görüştü.

Deniz Türüç, Galatasaray’dan yıllık 1.8 Milyon euro garanti ücret ve 3 yıllık imza istedi. Kayserispor ile 3.5 milyon euro karşılığı anlaşılmıştı.

KAYSERİSPOR, OZORNWAFOR'U İSTEMEDİ

Kayserispor Başkanı Erol Bedir ise, “Kararı Deniz verecek. Biz Ozornwafor’u kiralık olarak düşünmüyoruz. Zaten takımın yarısı solak” dedi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.