ü Emre Mor transferinde son durum. - FCN Blog

Emre Mor transferinde son durum.

Galatasaray ile Emre Mor arasında geçtiğimiz gün imzalar atılsa da transfer menajerlik şirketiyle yaşaanan sorunlar nedeniyle resmiyet kazanmamıştı. Bu sorunları çözmek için bir süredir çaba sarfeden sarı kırmızılı yöneticilere Emre'nin menajerlik şirketinden cevap geldi.

Akşam gazetesinin haberine göre; Galatasaray'da bilmece haline gelen Emre Mor transferi için genç oyuncunun menajerlik şirketinden bir açıklama yapıldı. Menajerlik şirketi WBD Capital CEO'su Eric Alonso, Celta de Vigo adına Galatasaray'la Emre Mor konusunda görüşmeye yetkili olduğunu söyledi.

AS gazetesine konuşan Alonso, "Durum yüzde yüz çözülmedi. Ancak Galatasaray benimle temasa geçerse Emre'nin transferini kapatabiliriz. Bu konuda iyimserim. Uygun şartlarda transfer bitebilir. Celta Kulübü, Galatasaray'la tüm müzakereleri yapma konusunda bana tam yetki verdi" yorumunda bulundu.

FATİH TERİM'LE KONUŞTU

Eric Alonso, "Ben sadece Celta Vigo Kulübü adına yetkiliyim. Emre Mor'la birlikte İstanbul'a gitmedim. Emre kendisi gitti ve Fatih Terim'le görüştü. Ben onunla yolculuk yapmadım. Ancak bu transferde kimse bizim şirketimizi kenara atamaz. Celta Vigo, bu pazarlıklarda sadece bizi tanır. Şükrü Hanedar'a defalarca mesaj attım. Ancak hiçbirine yanıt vermedi. Biz çözümden yanayız. Galatasaray onu gerçekten istiyorsa, bizimle kesinlikle görüşmeli" dedi.

EMRE İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Alonso, sözlerini şöyle sürdürdü: "Galatasaray, Emre'nin kalitesini tekrar göstermesi için harika bir fırsat. Fatih Terim harika bir koç ve disiplinli. Emre, Terim sayesinde mükemmel bir oyuncu olacak. Galatasaray taraftarları bana Twitter'da çok şey yazıyor. Emre'nin Galatasaray'a gitmesine izin vermemi istiyorlar. Onlara saygı duyuyorum. Galatasaray, Avrupa'nın en büyüklerinden biri. Bizimle iletişim kurarlarsa transfer olabilir. Ancak şimdiye kadar iletişim kurulmadı."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.