Fatih Terim: "İyi ki Galatasaraylı olmuşum"

İmparator Fatih Terim’in Galatasaray ile sözleşme imzalamasının 45. yıl dönümü sabah antrenmanının ardından Florya Metin Oktay Tesisleri’nde futbolcularımızın düzenlediği sürpriz organizasyon ile kutlandı. Fatih Terim, hazırlanan pastayı kestikten sonra açıklamalarda bulundu. İyi ki Galatasaraylı olduğunu söyleyen Terim, Galatasaray'a ait olmaktan mutlu ve gururlu olduğunu vurguladı.

"İYİ Kİ GALATASARAYLI OLMUŞUM"
“Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bana 45 seneyi hatırlattı, bu süre çok kolay geçmedi tabii ki ama bu kapıdan gireli bu kadar yıl olmuş. Açıkçası iyi ki bu kapıdan girmişim, iyi ki Galatasaraylı olmuşum, iyi ki bu camiaya mal olmuşum, iyi ki Galatasaray’da oynamışım, iyi ki hala bu camiaya hizmet ediyorum."

"GALATASARAY'A AİT OLMAKTAN GURURLUYUM"
"Bende bu camiamın çok büyük emeği ve hakkı var. Geldiğim günden bugüne kadar kimlerin bende emeği varsa sonsuz teşekkür ederim, aramızda olmayanlara da Allah rahmet eylesin. Umarım siz de çok uzun yıllar Galatasaray’a hizmet edersiniz. Türkiye’nin ve dünyanın bu köklü markasında olmak benim için gurur verici, sizler için de öyle olmasını dilerim. Şöyle düşünün, 20 yaşında bir çocuk olarak gurbete geliyorsunuz. Orada top oynuyorsunuz, evleniyorsunuz, çocuk sahibi oluyorsunuz, torun sahibi oluyorsunuz… Bu aidiyet duygusu anlatılmaz bir duygu. Galatasaray’a ait olmaktan son derece mutlu ve gururluyum. Hepinize de teşekkür ediyorum."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.