Fatih Terim orta saha reçetesini yazdı!

Ndiaye'yi tekrar kadrosuna katmayı düşünmeyen, Fernando'yu 4.5 milyon Euro'ya Sevilla'ya satan Galatasaray'da tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim'in yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Bana 6-8 gol atabilen ön libero lazım" dediği öğrenildi. Sarı-kırmızılıların scout ekibi ise Terim'e bol alternatifli bir liste hazırladı.

Sabah gazetesinin haberine göre; Ndiaye'yi tekrar kiralamayan, Fernando'yu da Sevilla'ya satan Galatasaray, orta sahaya ilk 11 düzeyinde 2 takviye yapacak. Sarı Kırmızılılar için Banega gündemdeki yerini korurken futbolcusunu satmak istemeyen Sevilla, bir başka orta saha oyuncusu Mesa'yı Fernando transferinde takas olarak önerdi. Ancak Cimbom bunu kabul etmedi ve Fernando'yu 4.5 milyon Euro karşılığında sattı. Teknik direktör Fatih Terim ise 6 numaraya alınacak isim için kıstaslarını belirtildi.

SCOUT EKİBİ LİSTEYİ HAZIRLADI
Terim'in, "6-8 gol atabilen ön libero istiyorum" dediği, bu nedenle Galatasaray'ın Mesa'yı beklemeye aldığı öğrenildi. Sarı-kırmızılıların scout ekibi ise tecrübeli çalıştırıcıya bol alternatifli bir liste hazırladı. Yeni transferler gelene kadar Cimbom'un orta sahasında Ryan-Donk-Selçuk İnan ikilisi görev yapacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.