ü Göksenin Köksal: "Ben Galatasaray'ın çocuğuyum." - FCN Blog

Göksenin Köksal: "Ben Galatasaray'ın çocuğuyum."

Galatasaray Doğa Sigorta ile iki yıllık sözleşme imzalayan kaptan Göksenin Köksal,  imzanın ardından açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın çocuğu olduğunu söyleyen Göksenin, daha nice seneler Sarı Kırmızılı formayı terletmek istediğini söyledi. Kaptan, takım olarak hedeflerinin geçen senenin de üzerine koymak ve ligde final oynamak olduğunu söyledi.

"BEN GALATASARAY'IN ÇOCUĞUYUM"
"İki sene daha Galatasaray’dayım demek benim buradaki varlığımı tam olarak tanımlamıyor. Ben zaten buranın çocuğuyum. Altyapıdan itibaren buradayım, şu anda da hedefim daha nice seneler burada kalıp kaptan olarak basketbolu Galatasaray çatısı altında bırakmak. Öncelikle sayın Başkanımız Mustafa Cengiz’e, yönetim kurulu üyelerimiz Ömer Cansever, Erol Özmandıracı’ya ve Genel Menajerimiz Ömer Yalçınkaya ile beraber koçumuz Ertuğrul Erdoğan’a göstermiş oldukları ilgiden dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Benim burada buranın bir parçası olduğumu tekrardan hissettirdiler."

"LİGDE VE AVRUPA'DA HEDEFLERİMİZ BÜYÜK OLACAK"
"Geçen sezon iyi bir sezon geçirdik, kısıtlı bütçemize rağmen yarı final oynadık ve yarı finalde de çok kuvvetli bir takım olan Anadolu Efes ile karşı karşıya geldik. Şimdiki hedefimiz final oynamak olacak. Daha iyi bir kadroyuz, daha kuvvetliyiz. Bu sene inşallah sakatlık olmadan bütün oyuncular için sağlıklı bir sezon geçer. Bu sezon ligde ve Avrupa’da hedeflerimiz büyük olacak."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.