Jimmy Durmaz: En büyük Cimbombom!

Galatasaray'ın yeni transferlerinden olan Jimmy Durmaz, kulüp tarafından yapılan resmi açıklamanın ardından Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Fatih Terim ile beraber olmanın büyük onur olacağını belirten Jimmy, sezonu iple çektiğini de ifade etti. Jimmy Durmaz'ın açıklamalarının tamamı şu şekilde..

ÖNÜMÜZDEKİ SEZONU İPLE ÇEKİYORUM
Galatasaray’a transfer olduğum için çok mutluyum. Formayı ilk giydiğim anda çok gururlandım. Taraftarlarımıza sahada sonuna kadar mücadele edeceğimi ve önümüzdeki sene tekrar şampiyon olmak için elimden geleni yapacağımı söyleyebilirim. Taraftarlarla dolu Türk Telekom Stadyumu’nda oynamak inanılmaz olacak. Önümüzdeki sezonu iple çekiyorum, tekrar şampiyon olacağız. En büyük Cimbombom!

FATİH TERİM TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ
Fatih Hoca ile daha önce birkaç kez konuşma fırsatımız oldu. Onu seviyorum, o çok büyük bir teknik direktör. Türkiye’nin en büyük teknik direktörü. Böyle bir teknik direktöre sahip olmak ve beraber başarılar yakalamak benim için büyük bir onur olacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.