ü Marcao: Her geçen gün daha iyi olacağız. - FCN Blog

Marcao: Her geçen gün daha iyi olacağız.

Galatasarayyeni sezonun ilk hazırlık maçında, kamp yaptığı Avusturya'da Alman ekibi RB Leipzig'e 3-2 mağlup oldu. Bu karşılaşmanın ardından Brezilyalı savunmacı Marcao, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Maçın önemli bölümünde iyi oynadıklarını ancak kaybettiklerini söyleyen Brezilyalı, her geçen gün daha iyi olacaklarını, daha iyi bir seviyeye ulaşacaklarını vurguladı.

HER GEÇEN GÜN DAHA İYİ OLACAĞIZ
Hazırlık kampındaki ilk maçımızı oynuyoruz. Tabii ki zor bir rakibe karşı oynadık, zor bir maç oldu bizim için. İstediğimiz performansı tam anlamıyla gösteremedik. Daha yolun çok başındayız. Hazırlık kampı yeni başladı. İyi bir hazırlık kampı geçiriyoruz. Maça baktığımızda aslında iyi oynadığımız, domine ettiğimiz, pozisyonlar bulduğumuz anlar da oldu ama ne yazık ki sonunda kaybettik. Her geçen gün, her geçen antrenman, her geçen hazırlık maçında daha iyi seviyeye ulaşacağımızı düşünüyorum."

GALATASARAY GİBİ BİR KULÜPTE BU REKABET OLMALI
Galatasaray gibi büyük bir takıma geliyorsanız, büyük bir camiaya geliyorsanız mutlaka orayı hak ettiğiniz için, mutlaka bir kaliteniz olduğu için buraya geliyorsunuzdur. Ozornwafor kaliteli bir oyuncu ve mutlaka bize faydası olacaktır. Sadece o değil, Ahmet de Luyindama da, ben de aynı şekilde. Bizim tek yapmamız gereken bu formayı en iyi şekilde terletebilmek, en iyi şekilde kulübe hizmet edebilmek. Hocamız da hepimize teker teker inanılmaz güven veriyor. Onun verdiği güvenle ve bu rekabetle beraber daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Galatasaray gibi bir kulüpte oynuyorsanız bu rekabet olması gerekiyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.