Ozornwafor: "Her gün yeni bir şey öğreniyorum."


Galatasaray'ın Avusturya kampındaki ikinci hazırlık maçında Augsburg'a 4-1 kaybetti. Mücadelenin ardından yeni transferimiz genç Valentine Ozornwafor açıklamalarda bulundu. Nijeryalı, genç bir oyuncu olduğunu ve her gün yeni şeyler öğrendiğini söyledi.

"HER GÜN YENİ BİR ŞEY ÖĞRENİYORUM"
“Biliyorsunuz çok genç bir oyuncuyum. Her gün bir şey daha öğreniyorum. Mutlaka bu maçta oynamak, bu maçta forma giymek bana tecrübe kazandırdı. Benim için en önemli olan şey her geçen gün bir şeyler öğrenebilmek. Sonuçta profesyonel oyuncusunuz geldiğiniz takıma bir an önce adapte olmanız gerekiyor. Pek bir zaman kalmadı biliyorsunuz birkaç haftaya lig başlıyor. Hem hocamıza hem hocamızın istediklerine hem de takım arkadaşlarıma her şeye bir an evvel alışmam gerekiyor. Ryan Babel bana bir video gösterdi. Bana bazı öğütlerde bulundu. Her gün yeni bir şeyler öğreniyorum. İlla bunun tecrübeli bir oyuncu olmasına gerek yok herkesten de bir şeyler öğreniyorum. Özellikle hocam ve hocalarımdan, takım arkadaşlarımdan her gün bir şeyler öğreniyorum. Öğrenmeye açık bir insanım. Bu şekilde kendimi geliştireceğim.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.