Seri: "Galatasaray için bedenimde ne kadar güç varsa kullanacağım"

Galatasaray'ın, Fulham'dan 18 milyon Euro satın alma opsiyonuyla 1 yıllığına kiraladığı Jean Michael Seri, resmi sözleşmeyi imzaladı ve Parçalı'yı giydi. 28 yaşındaki oyuncu duygularını GS TV'ye aktardı. Galatasaray'ın transfer sürecinde kendisine çok özen gösterdiğini söyleyen Seri, Sarı Kırmızlı taraftarların kendisine gösterdiği ilgiden çok memnun olduğunu belirtti. Fildişili Galatasaray için her şeyini vereceğini vurguladı.

"GALATASARAY BANA ÇOK SAYGI GÖSTERDİ"
"Benim için güzel bir an. Benim için Galatasaray'da olmak heyecanlı. Buradaki hikayeme hızlı bir giriş yapmak, takım arkadaşlarımı tanımak istiyorum. Bir de stadyumumuzu dolu görmek istiyorum. Daha önce buradaki maçları izledim. Bu atmosferde oynayan takımın oyuncusu olacağım için çok mutluyum. Ayrıca burada elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum çünkü Galatasaray bana çok saygı gösterdi, bana çok özen gösterdi. Bundan dolayı çok mutluyum ve en iyi oyunumu oynamak istiyorum."

"GALATASARAY'IN BÜYÜK BİR TARİHİ VAR"
"Galatasaray büyük, çok büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Ayrıca kulübün büyük bir tarihi var. Bir de Didier Drogba burada oynarken milli takımda Belçika'yla oynadığımız bir hazırlık maçına bine yakın Galatasaray taraftarı onu desteklemeye gelmişti. Çılgın bir şey diye düşünmüştüm. Oyuncuları çok seviyorlar, kulübü çok seviyorlar. Müthiş bir şey bu. Bu sezon bunun için en iyi sonuçları almamızı istiyorum. Her kulvarda en iyi sonuçları almamızı umuyorum."

"BEDENİMDE NE KADAR GÜÇ VARSA KULLANACAĞIM"
"Taraftara şimdiden sosyal medyada gösterdikleri destek için teşekkür ediyorum. Hem oyunculara hem de kulübe verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Onlara şunu söylüyorum: Galatasaray için ruhumda ve bedenimde ne kadar güç varsa kullanacağım, her şeyimi vereceğim. Çünkü Galatasaray taraftarı bunu hak ediyor. Böyle bir taraftar varsa bir takımın bunu yapması gerekir. Bunu yaptıktan sonra sezon sonunda aldığımız sonuçları göreceğiz."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.