Dursun Özbek'ten haciz iddialarına yalanlama...

Galatasaray'da 8 milyon TL'Lik alacağı için kulübe haciz gönderdiği iddia edilen eski başkanlardan Dursun Özbek bu haberleri yalanladı. Kulübün hiçbir değeri üzerinde haciz işlemi başlatmadıklarını ifade eden Özbek, bu iddiaların sürekli gündeme gelmesine şaşırdıklarını da belirtti. 

Galatasaray'da 2.5 yıl başkanlık yapan Dursun Özbek'in 8 milyon TL'lik alacağı için Galatasaray Adası'na haciz gönderdiği iddia edilmişti fakat Özbek bu haberleri yalanladı. Cumhur Önder Arslan'ın haberine göre; Özbek Turizm yetkilileri, konuyla ilgili, "Özbek Turizm ile Dursun Özbek'in, Galatasaray Adası ve Galatasaray ile bağlantılı hiçbir değer üzerinde haciz işlemi uygulatmadığını" açıkladı. Özbek Turizm yetkilileri ayrıca, "Konuyla ilgili daha önce de açıklama yayımlayıp kamuoyunu aydınlatmaya çalıştıklarını ancak benzer nitelikte haber ve iddiaların sürekli gündeme getirilmesini şaşkınlıkla karşıladıklarını" ifade etti.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.