Ertuğrul Erdoğan: Altıncı yabancı transferi için uğraşıyoruz!

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında yarın İtalya'ya gidecek olan Galatasaray Doğa Sigorta, çalışmalarına bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı idmanla devam etti. Yenilmez Armada'da başantrenör Ertuğrul Erdoğan, GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Bir yabancı oyuncu transferi daha yapacaklarını belirten Erdoğan, sezona iyi girmek istediklerini de ifade etti. Ertuğrul Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde...

10 GÜNLÜK BİR KAMPIMIZ OLACAK
Yarın İtalya’nın Bormio şehrine gideceğiz kamp için, orada 10 günlük bir kampımız olacak. 3 tane hazırlık maçı yapacağız, özellikle Monaco ile oynayacağımız maç çok erken bir maç olacak. Tam kadro değiliz elbette ama önemli olan bu dönemde geçen sene iyi yaptığımız şeyleri devam ettirip, eksik yaptıklarımızı düzelterek sistemi biraz daha oturtmak. Bu maçlarda esas amacımız sistemin işleyen, işlemeyen yerlerini görmek. 

ALTINCI YABANCI TRANSFERİ İÇİN UĞRAŞIYORUZ
Şu anda üç tane oyuncumuz milli takım kamplarında. Tai Webster, Yeni Zelanda Milli Takımı’nda. Yiğit Arslan ve Ege Arar da A Milli Takım ile beraberler. Onların katılımı biraz geç olacak. Altıncı yabancı transferi için uğraşıyoruz. Onunla alakalı çalışmalarımız devam ediyor. Şu ana kadar bize uyan, bizim arzu ettiğimiz oyuncuların başka tekliflere yönelmesi nedeniyle biraz ağırdan alıyoruz ama kadronun büyük bir kısmını bir arada tuttuğumuz için avantajımız da var diye düşünüyorum. Dolayısıyla bu kamptaki amacımız daha çok geçen seneki sistem üzerinden geçebilmek. Bizim için asıl önemli olan İstanbul’da oynayacağımız TÜBAD turnuvası. Orada tam kadroya yakın bir kadroyla oynayacağız. 

ZOR BİR FİKSTÜR VAR ÖNÜMÜZDE
Benim ümidim geçen sezon yaptığımız acemi başlangıcın bu sene tekrar edilmemesi ve hem EuroCup’a hem de Türkiye Ligi’ne daha hızlı girmek. Zorlu bir fikstür var önümüzde, arka arkaya deplasmanların ve içeride zor maçların olduğu bir maç programımız var. Ümit ediyorum ki yine üstüne koyarak, maç maç düşünerek üstesinden geleceğiz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.