Jean Micheal Seri: Drogba ile konuşmadık

Galatasaray'ın Fulham'dan 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattığı Jean Micheal Seri, bugün basın açık yapılan antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu. Transfer sürecinde Didier Drogba ile konuşmadığını ifade eden Seri, Galatasaray'da oynamanın kendisi için avantaj olacağını da belirtti. 

Jean Micheal Seri'nin açıklamaları şu şekilde...
Bu içten karşılama için herkese teşekkür etmek istiyorum. Arkamda çok büyük bir güven hissediyorum ve bu çok ayrıcalıklı bir his. 

DIDIER DROGBA İLE KONUŞMADIK
Transfer sürecinde Didier Drogba ile konuşmadık. Transfer süreciyle ilgili aklımda kalan şey Galatasaray'ın beni çok istediğini göstermesi. Biraz bekledim ve duruma baktım. Galatasaray''da oynamanın benim için daha avantajlı olduğu kararına vardım. Galatasaray gibi büyük bir kulüp sizi istediği zaman buna hayır diyemezsiniz. Milan'dan da bir teklif vardı ama yöneticiler olsun, taraftarların beni istemesi olsun, bir saniye tereddüt etmeden Galatasaray'ı seçiyorsunuz. 

TARAFTARLARIMIZA KEYİF SUNMAK İSTİYORUM
Her iki mevkide de oynayabiliyorum. Topa sahip olmayı da seven bir oyuncuyum. Belhanda'yla daha önce Nice'te oynadık ve iyi bir uyum yakaladığımı düşünüyorum. Ama benim değil takım olarak ne yapacağımız önemli. Burada önemli olan şey futboldan keyif almak ve taraftarlara keyif vermek. Benim için de en önemli nokta keyif almak. Dünyanın her yerinde taraftarlarımıza keyif sunmak istiyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.