Marcao: İyi yoldayız, daha iyi olacağız...

Galatasaray'ın Brezilyalı stoperi Marcao, Panathinaikos karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Maçın büyük bölümünde iyi oynadıklarını söyleyen Marcao, maçın sonunda ise yorgunluğun da etkisiyle pozisyon verdiklerini söyledi.

"İYİ BİR MAÇ ÇIKARDIK"
“Bugün güzel bir hazırlık maçı oldu. Özellikle kendi evimizde oynadığımız için taraftarımızla buluştuğumuz için mutluyum. Kendi evimizde taraftarımızla birlikte oynadığımız zaman neler yapabileceğimizi bu zamana kadar çok kez gösterdik. Geçen sene de bunun çok güzel örneklerini verdik. Onları da mutlu ettiğimizi düşünüyorum. İyi bir maç çıkardık, maçın büyük bölümünde daha iyi oynadığımızı düşünüyorum. 

"İYİ YOLDAYIZ, DAHA İYİ OLACAĞIZ"
Fernando, Portekizce konuşan bir arkadaşımızdı. O gitti yerine Seri geldi. O da Portekizce konuşuyor bu da benim için çok büyük bir avantaj. Bir stoper olarak devamlı maç içinde onunla konuşabilmem çok önemli. Bence bugün iyi bir performans gösterdi. Kaliteli bir oyuncu. Daha yeni gelmiş bir arkadaşımız, takım olarak hazırlık kampından yeni gelip daha hazırlık döneminde olduğumuz için performans açısından sıkıntılar olabiliyor. İkinci yarıda verdiğimiz pozisyonların en büyük sebebi buydu bence. İster istemez yorgunluklar oldu. İyi yoldayız, daha da iyi olacağımızı düşünüyorum.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.