Marko Arapovic: Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum.

Galatasaray Doğa Sigorta'da yaşadığı diş sakatlığı nedeniyle İtalya kampına gidemeyen Marko Arapovic, GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını belirten Arapovic, tedavi sürecinin ardından çalışmalarına devam etmek istediğini de ifade etti. 

Marko Arapovic'in açıklamaları şu şekilde
Öncelikle Galatasaray’a bana verdikleri fırsat için çok teşekkür ediyorum. Son iki gündür sürekli benim yanımda oldular ve benim için burada her şeyi hazır ettiler. Onlara çok teşekkür ediyorum.

BÜYÜK BİR HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYORUM
Öte yandan büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum, bunu söyleyebilirim. Tüm yazı çok iyi çalışarak geçirdim. Kariyerimin en iyi yazını geçirmiştim, bu sezona çok büyük umutlarla geliyordum. Aynı dizimden yaşadığım ikinci sakatlık ancak ilk sakatlığıma göre daha iyi hissediyorum kendimi. İlk sakatlığımdan döndüğümde iyi dönmüştüm. Bu sefer daha da iyi dönebileceğimi düşünüyorum. 

TAKIM ARKADAŞLARIMA VE TARAFTARLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Hayat böyle bir şey, bazen hayal kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz. Her şeye hazır olmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle bir ameliyat olmam gerekecek. Tedavi sürecimin ardından geri dönerek çalışmalarıma devam etmek istiyorum. Destek veren tüm kulüp yetkililerine, takım arkadaşlarıma ve taraftarlara teşekkür ediyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.