ü Monaco, Falcao için 5 milyon euro istiyor! - FCN Blog

Monaco, Falcao için 5 milyon euro istiyor!

Galatasaray'da transfer gündeminin ilk sırasında yer alan Radamel Falcao için Fransız basınından yeni bir iddia ortaya atıldı. Önceki gün Monaco'nun Kolombiyalı yıldızı takımda tutacağını iddia eden Fransızlar, bugünse Falcao'nun Galatasaray'a gelmek istediğini yazdı.

Galatasaray'da bütün camia Radamel Falcao transferine kitlenirken Fransız basını da son durumu yazdı. Dünyaca ünlü Fransız gazetesi L'Equipe, geçtiğimiz gün Monaco'nun Falcao'nun sözleşmesini uzatmak için görüşmelere başladığını iddia etmişti. Bugün yapılan haberde ise Monaco'nun sözleşme uzatma görüşmeleri yaptığı Radamel Falcao'nun Galatasaray'ın teklifinden memnun olduğunu ve takımdan ayrılmak istediğini belirtti. Haberde Monaco'nun Galatasaray'dan 5 milyon euro talep ettiği de iddia edildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.