Ryan Donk'a sürpriz teklif!

FFP anlaşması gereği transferin bitimine 1 hafta kala yaklaşık 2 milyon Euro ekside olan Galatasaray, mutlaka oyuncu satmak zorunda. Bu doğrultuda sürpriz bir ismin satışı gündeme geldi. Menajer Winy Haatrecht'in, Donk için Arap yarımadasından teklif aldığı iddia edildi.

Sabah gazetesinin haberine göre; Haftalardır Diagne'ye kulüp arayan Galatasaray'da sürpriz bir isme teklif geldi. Babel'i sarı-kırmızılı takıma getiren menajer Winny Haatrecht, bir başka oyuncusu Bradley Kuwas'ı Birleşik Arap Emirlikleri'ne götürdü. Kuwas'ın Al-Nasr'a transferini gerçekleştiren Haatrecht, bir diğer oyuncusu Donk için de teklif aldı.

FFP'DEKİ AÇIK ÇÖZÜLMEZSE DONK YOLCU
Donk'u satmayı öncelik olarak görmeyen Galatasaray, transfer döneminin sonuna kadar bekleyecek. FFP'deki açık çözülmezse Hollandalı oyuncunun 2 milyon Euro'nun üzeri bir bedelle Dubai'ye satışı gerçekleşecek, FFP sıkıntısı ortadan kalkacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.