Fatih Terim oyuncuları uyardı; En zor senemiz olacak.

Fatih Terim'e verilen 4 maçlık cezadan sonra her kesimden gelen büyük tepkiler ve camianın taraftarla birlikte kenetlenmesinden sonra bu senenin daha zor geçeceği konuşuluyordu. Verilen ceza rakiplerin birlikte saf tuttuklarını belli etti. Oyuncuların da bu durumun farkında olması için gerekli telkinler bulunuldu. 2 senedir şampiyon olunsa da bu senenin geçen senelerden daha zor geçeceği belirtildi.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray, teknik direktör Fatih Terim ve antrenör Ümit Davala'ya verilen cezaların ardından kenetlendi. Camiada iktidarından muhalefete herkes birlik olurken, Florya'daki futbolcular arasında da aynı kaynaşma ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılarda teknik kadro ve profesyoneller, özellikle yeni gelen yabancıların son yaşananları anlaması ve tam motivasyon sağlanması için bir takım uyarılarda bulunduğu öğrenildi.

"BU SENE ZOR GEÇECEK"
Buna göre oyunculara, kendilerini zor bir senenin beklediği anlatılarak, "2 senedir şampiyon oluyoruz. Hocamıza verilen ceza ve yaşananlar gösteriyor ki bu sene zor geçecek. Bu yüzden dikkatli ve konsantre olmalısınız. Sizler belki de kariyerlerinizde yaşamadığınız şeyleri yaşayacaksınız" uyarılarının yapıldığı belirtildi.

Futbolcuların da kendi aralarındaki sohbetlere de sürekli olarak bu konunun görüşüldüğü ve bu yönde toplantılar düzenledikleri dile getirildi.

Fatih Terim'e verilen 4 maçlık men cezası, Galatasaray taraftarını da harekete geçirdi. Takımlarına ve tecrübeli teknik adama desteklerini göstermek isteyen sarı-kırmızılıların karşılaşmada Terim maskesi takacağı, pankart ve tezahüratların da hazırlandığı ifade edildi. Tahkim Kurulu'nun perşembe günkü toplantısında kesinlik kazanacak cezanın durumunu bekleyen taraftar, devam etmesi durumunda tribünde tepkilerini ortaya koyacak

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.