Fatih Terim: Sicilin parayla, reklamla doldurulamadığı yerdeyiz...

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi A grubundaki ilk maçında, Club Brugge ile deplasmanda oynadığı mücadeleden 0-0'lık beraberlikle ayrıldı. Sarı kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Takımın birbirine alışmaya çalıştığını söyleyen Terim, zamanla daha iyi olacaklarını söyledi. İmparator, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a da ağır mesajlar verdi...

"ZAMANLA DAHA İYİ OLACAĞIZ."
“Muhakkak kazanmak isterdik ama bence keyifli bir maç oldu. Gün geçtikçe daha iyi olacağımızın sinyallerini verdi takımımız. Birbiriyle yeni oynayan oyuncularımız var. Kasımpaşa maçını sayarsak bu daha ikinci maç. Beraber oynadıkça daha iyi olacağız. Zaman zaman maç gitti, zaman zaman maç geldi. 60. Dakikadan sonra fizik olarak sahada kalmamız beni sevindirdi. Bir hayli etkili olduk o arada. Şampiyonlar Ligi’nde deplasmanda kaybetmemek önemli, kazansak çok daha iyi olurdu ama sonuç itibarıyla avantajlı dönüyoruz. İstanbul’da kendi evimizde oynayacağız. Beraber oynadıkça her geçen gün daha iyi olacak."

"İLGİNÇ BİR GRUP OLACAK"

"Seyircimizle beraber iç sahada çok önemli işlere imza attık. Tabii ki Şampiyonlar Ligi seviyesine göre oynamaya çalışacağız. Milyarlık bütçelere sahip iki takım gelecek. Ben bu grubun hep ilginç olacağını söylüyorum. İlginç olması için bizim de bir şeyler yapmamız gerekiyor. Oynanmayan maçın neticesini kağıt üzerinde favoriler açısından söyleyebiliriz ama sahada ne olacağını sadece Allah biliyor, biz bilmiyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. 50 bin seyirciyle beraber stadımızda oynamanın rakiplerimiz için kolay olmadığını düşünüyorum. Zevkli maçlar oynayacağız inşallah.”

"SİCİLİN PARAYLA, REKLAMLA DOLDURULAMADIĞI YERDEYİZ."
"Maçtan evvel yapılan açıklamaları öğrendim, hedef buysa... Avrupa'nın en büyük futbol organizasyonunda, burada olmayanlarla ilgili rica edersiniz konuşmayalım. Sicilin parayla reklamla, nüfusla doldurulamadığı bir yerdeyiz. Kimin ne dediğine dönünce bakacağız, değerse cevap vereceğiz. Bugüne kadar herkes gerekeni aldı. Başka bir yerdeyiz, burada kalalım isterseniz. Değer bulduğumuz şeylere, gerekirse cevap veririz."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.