Galatasaray yönetimi tahkimi bekliyor.

Fatih Terim'e ve Ümit Davala'ya verilen haksız ve abartı cezalardan sonra Galatasaray yönetimi ve taraftarı büyük bir kenetlenme yaşamıştı. Yönetimin açıklamalarda bulunduğu olay sonrası şimdi gözler tahkimde. Cezanın düşmesini bekleyen sarı kırmızılı yönetim Perşembe günü yapılacak olan tahkim kurulu toplantısını bekliyor.

Star gazetesinin haberine göre; Galatasaraylı yöneticiler, Tahkim Kurulu'nun mutlaka adaletli bir karar vermesi gerektiğini belirterek "Terim'in 4 maçlık cezası abartılı. Perşembe günü duruşmalı toplantıda hak yerini bulacak" dediler.

Galatasaray'da gündemin ilk sırasında Teknik Direktör Fatih Terim'e verilen 4 maçlık ceza var. Hukuk Kurulu'nu oluşturan avukatlar dün iki saatlik bir toplantı daha yaparken, Sarı-Kırmızılı yöneticiler, cezanın indirilmesi gerektiğini söylüyorlar.

Rizespor Başkanı Hasan Kartal'ın "Belimde silahım olsa hakemi vururdum" demesine rağmen sadece 11 günlük hak mahrumiyeti cezası aldığını belirtip "Terim'in 'Amatördüler, şimdi profesyonelce çalışıyorlar' sözüne 4 maç ceza vermek haksızlık. Perşembe günü bu cezanın kaldırılacağına inanıyoruz" diye görüş belirttiler.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.