Harrison'ın etkin oyunu yetmedi!


Galatasaray Doğa Sigorta, TÜBAD Turnuvası ikinci maçında Teksüt Bandırma ile karşılaştı. Uzatmaya giden maçta rakibine 103-107 boyun eğen Cimbom, turnuvadaki ilk mağlubiyetini aldı. Maçın hikayesi ise şu şekilde:

Maça iki takım da hücumda üretken başlayınca bol skorlu geçen ilk çeyrek sonucu 25-24 takımımız lehine sonuçlandı. İkinci çeyrekte de iki takım da savunmada yumuşak kalınca yine bol skorlu bir çeyrek geçti ve devreye 48-49 Teksüt Bandırma üstünlüğüyle gidildi.

İkinci yarıya istekli başlayan Galatasaray Doğa Sigorta, savunmada vitesi yükseltince skorda kendini öne atmasını bildi ve dördüncü çeyreğe 69-64 üstün girmesini bildi. Normal sürenin son çeyreğinin son dakikalarına kadar skorda önde olan Cimbom, son dakikalarda dağınık bir oyun sergileyince Teksüt Bandırma bunu cezalandırdı ve maç 88-88'lik skorla uzatmaya gitti. Uzatmada da etkin bir oyun sergileyen Teksüt Bandırma maçı 103-107 kazanmasını bildi.

Takımımızdaki skor dağılımı şöyleydi:

Aaron Harrison - 27
Göksenin Köksal - 16
Greg Whittington - 13
Lazeric Jones - 13
Ben Moore - 12
Yiğit Arslan - 10
Zach Auguste - 10
Can Korkmaz - 2

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.