James Rodriguez için Galatasaray önerisi!

Galatasaray'ın Radamel Falcao'ya yaptığı karşılama töreni ve Ali Sami Yen'de yapılan imza töreni Kolombiya'da da gündem oldu. Kolombiyalılar, Falcao'ya gösterilen ilginin James Rodriguez'e de gösterilmesi durumunda yıldız futbolcunun eski günlerine dönebileceği ifade edildi.

Galatasaray taraftarının Radamel Falcao için yaptığı karşılama ve imza töreni dünya gündemindeki yerini koruyor. Falcao için yapılan gösteriden çok etkilenen Kolombiya Milli Takımı'nın eski yıldızlarından Ivan Cordoba, bir süredir ortadan kaybolan James Rodrigues'e de Galatasaray'a transfer olmayı teklif etti. James'in bir süredir ilgi kaybı yaşadığı için mental olarak kendisini futbola veremediğini iddia eden Cordoba, ''Benzer bir ilgi James'i yeniden hayata döndürecektir. Bence Falcao, James'in Galatasaray'a gitmesinde yardımcı olmalı'' yorumunu yaptı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.