Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a cevap!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Edebini bozmak istemediğini belirten Cengiz, maçların sahada kazanılacağını da ifade etti. Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde.. 

Beni üzen şu var. Moskova'da da hatırlarsanız yine maçtan önce böyle kelamlar vardı. 17 kulübün yayınladığı saçma sapan bildiri vardı. İçeriği doğruydu ama Galatasaray'a yönelik olduğu için onunla uğraşıyorduk. Ülkemizi temsilen buradayız. Arkadan dolaylı laflar. Bunlar hiç hoş şeyler değil. Saçmalamanın açıklaması olmaz. Saçma sapan konuşan birine karşı yanıt verdiğiniz anda siz de saçmalarsınız. İnsanı hayvandan ayıran edeptir. Edebimi bozmak istemiyorum. 

TFF'NİN TWEETİNİ ÖNCE TROL ZANNETTİM
Ben TFF'nin tweetini önce trol zannettim. Neden TFF, Galatasaray'ın ve diğer Türk takımlarının adını zikretmekten imtina ediyor, anlamıyorum. Ben kavgayla çatışmayla bu toplumun daha da huzursuzluğa gideceğine inanan bir insanım. Sözcükleri saygısızlık derecesinde kullanmak istemiyorum. Camiaları temsil eden insanların sözlerine dikkat etmesi gerekir. Ben 19.05 eyleminin bilinçli yapıldığına inanıyorum. Aksine kimse beni ikna edemez. 

MAÇLAR SAHADA KAZANILIR, MASADA KAZANILMAZ
Hocamızın dediği sözcüğe ben de katılıyorum. Maçlar sahada kazanılır, masada kazanılmaz. Bu söze tepki verecek insan masa düzenini yapacak insandır. Rakibimizin hocası veya başkanı söylese doğru söylüyor derim. Hakemle ve kendine göre uygulanmış kurallarla maç kazanılmaz. Lütfen sinsi hareketleri bırakalım.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.