ÖZEL | Kadın Basketbol Takımı'na sponsor bulundu!

Galatasaray Doğa Sigorta yeni sezon öncesinde takım lansmanını yaparken şube yöneticisi Ömer Cansever, kadın basketbol takımıyla ilgili de müjdeyi verdi. Cansever, FCN Blog'a yaptığı açıklamada Kadın Basketbol takımına sponsor bulunduğunu ve anlaşmanın kısa süre içerisinde duyrulacağını ifade etti.

Ömer Cansever, Galatasaray Doğa Sigorta'nın geçtiğimiz gün düzenlediği lansmanda FCN Blog'a konuştu. Sponsorluk çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Cansever, taraftara müjdeyi verdi. Kadın basketbol takımına sponsor bulunduğunu ifade eden Ömer Cansever, "Sponsorluk çalışmaları sürüyor. Kadın takımımıza da sponsor bulduk. Daha farklı reklamlar da alacağız. En büyük destekcimiz Galatasaraylı İş Adamları Derneği. Onlar bize her türlü desteği veriyor. Daha da ileri gidecek destekler alacağız. Ülkenin ekonomik durumu nedeniyle biraz zor oluyor ama onları da çözdük. Kadın Basketbol Takımımıza bulduğumuz sponsoru bu hafta açıklayacağız." ifadelerini kullandı. 

İNŞAAT FİRMASI
Kadın Basketbol Takımına bulunan sponsorun isim sponsoru olacağı öğrenilirken bir inşaat firması olduğu da ifade edildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.