Süheyl Batum: Galatasaray’a asla boyun eğdiremediler. Asla da eğdiremeyecekler!

Bugün gerçekleştirilen Divan Kurulu'nda söz hakkı alan Süheyl Batum sert açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın üzerine oynanan oyunun ve yapılan algının altını çizen Batum, bu operasyona karşı dik durulması gerektiğini ifade etti. Bir dönem aktif siyasetin içerisinde bulunan ve Galatasaray Divan Kurulu üyesi olan Süheyl Batum'un açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Bakın ben siyasete girdim, çıktım. Beni iyi dinleyin, bugün Galatasaray’a karşı yürütülen opersayon çok ince çalışılmış, çok planlı bir harekettir. Büyük bir algı operasyonu çalışmasıdır. Biz Galatasaray olarak hatalıyız. Geçen seneki şampiyonluğu ne yaptılar ne ettiler sokaktaki çocuğa ‘Siz şampiyonluğu hakemle almışssınız’ dedirtecek hale getirdiler. Bu büyük bir algı operasyonudur. Bunun farkına varalım. Biz, bize yakışmaz, Galatasaraylıyız bunlara itibar etmeyiz dedik ama bize yapılanlar sessiz kaldık, suskun kaldık. Hatamızdır. Bunun tweetini de attım, burdan söyleyeyim: Biz Türk ordusunun yarısı içeri atılırken, 3 Temmuz’a kadar o işi yapanlarla halı saha maçı yapıp tavla oynayan, 3 Temmuz’dan sonra Atatürk’ü hatırlayan bir camia değiliz. Biz dün de bugün de Atatürkçüyüz. Bakın açıkça söylüyorum başımıza sarılmaya çalışılan şey Galatasaray’ın biat etmemesiyle ilgilidir. Taa bu işler stadyumun açılışından geliyor. Galatasaray’a asla boyun eğdiremediler. Asla da eğdiremeyecekler.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.