Süper Lig tarihinde bir ilk yaşandı..

Dün akşam oynanan Galatasaray Kasımpaşa mücadelesinde Süper Lig'de bir ilk yaşandı. Hakem Ali Palabıyık topu kaleci Fatih Öztürk'e geç vermesinden dolayı, top toplayıcı çocuğun yerini değiştirdi. Maç sırasında kameralara da yansıyan olayda, hakemin top toplayıcı çocuğa "Çık ordan" dediği anlaşılıyor.

Milliyet gazetesinin haberine göre; Galatasaray - Kasımpaşa maçının ikinci yarısında çok ilginç bir olay gerçekleşti. Hakem Ali Palabıyık top toplayıcı çocuğu uzaklaştırdı. Palabıyık, topları geç attığı gerekçesiyle çocuğun sahadan çıkmasını istedi. Süper Lig tarihinde bir ilk gerçekleşmiş oldu. Zaman geçirici harekette bulunan top toplayıcı çocuğu tribüne gönderen Ali Palabıyık'ın, görevli çocuğu yerinden uzaklaştırdığı an yayıncı kuruluşun kameralarına da yansıdı.

Kasımpaşa kalecisi Fatih Öztürk konuyla ilgili olarak "Top toplayıcı arkadaşımız yavaş oynamak istedi. Hakem çocuğu ikaz edecek diye düşündüm ama komple çıkardı. Üzüldüm. Keşke ikaz etseydi. Dışarı gönderince çok üzüldüm. Hatta maçtan sonra da görüşmek istedim çocukla ama olmadı" ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.