Efe Güven: Her geçen gün daha iyi olacağız..

BOTAŞ deplasmanından 12 sayılık farklı galibiyetle ayrılarak Kadınlar Basketbol Ligi'ne ikide ikiyle başlayan Galatasaray kadın basketbol takımında baş antrenör Efe Güven karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başta bizi yalnız bırakmayan muhteşem taraftarımıza ve sahada sonuna kadar karakter koyan takımıma teşekkür ediyorum. Oyuna çok basit top kayıpları yaparak ve yumuşak başladık. Sonrasında savunma sertliğini arttırıp maçın geri kalanında istediklerimizi sahaya yansıttık ve skor üstünlüğünü elimize geçirdik. Sonuna kadar hücumda ve savunmada doğru işler yaparak kazandık. Ancak skor üstünlüğünü elimize aldıktan sonra çok aceleci davrandık ve yine gereksiz top kayıpları yaptık. Yeni bir takımız her geçen gün daha iyi olacağız. Sezon başında kayıpsız geçmek önemliydi. Şimdi önümüzde Eurocup'ta oynayacağımız ACS Sepsi maçı var ona hazırlanacağız. Tekrardan bütün oyuncularımı tebrik ediyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.