Fatih Terim: Neler olabileceğini gösterdik!

Şampiyonlar Ligi ikinci maçında Galatasaray, Paris Saint Germain'e Ali Sami Yen'de 1-0 yenilirken müsabakanın ardından İmparator Fatih Terim açıklamalarda bulundu. Geleceği kazandıklarını ifade eden İmparator, bu maçın iyi günlerin habercisi olduğunu da söyledi. 

BUNDAN SONRASINI KAZANDIK 
Belki bugünü kaybettik ama önümüzdeki günleri kazanmış olabiliriz. Ben dün küçük küçük mesajlar vermiştim. Bugün sonuçtan bağımsız oyuncularımı tebrik etmek istiyorum. Keşke kaybetmeseydik ama bu oyun, bu istek, bu seviyede bu kadar mücadele beni çok memnun etti. Gördüğüm kadarıyla Galatasaraylılar da son derece mutlu olmuş. Dediğim gibi bugünü kaybetmiş olabiliriz ama bundan sonrasını kazandık. Filmin bundan sonraki kısmında neler olabileceğini gösterdik.

İYİ GÜNLERİN HABERCİSİ
Elimizdeki iç saha avantajını artık kullanmalıyız. Paris Saint-Germain ve Real Madrid gibi takımlarla oynamak kolay değil ama bu özgüven bize ligde ve Şampiyonlar Ligi’ndeki diğer maçlarda yansıyacaktır. Topu yere indirdiğimizde ve hareketli oynamaya başladığımızda çok önemli işler yaptık. Golü de bulabilirdik. Şunu da söylemeliyim başka goller de yiyebilirdik. Adaletten de şaşmayalım ama bu istek, bu oyun, bu yüksek tempo önemli. Bugün analizimizde biz Paris’e göre bazı şeyleri değiştirdik. Doğru karar vermişim. İki bekin geniş alanda en dibe vurduğu noktada biz bu değişikliğe mecburduk. Üçlüyü de doğru oynadık, takım bütünlüğünü de doğru saydık. Sonuçta büyük bir takımla oynuyorsunuz, inanın bana hiç kolay değil. Bu kadar mücadele etmek, istemek ve gereğini yapmak kolay değildi. Bugünü bundan sonraki iyi günlerin habercisi olarak düşünüyorum

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.