Florin Andone: Galatasaray’ın karakterinde pes etmek yok.

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi üçüncü maçında Real Madrid'e 1-0 mağlup olurken karşılaşmanın ardından Florin Andone açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın karakterinde pes etmenin olmadığını ifade eden Andone, mücadele etmeye devam edeceklerini de söyledi. 

İSTEDİĞİMİZ SONUÇ BU DEĞİL 
Takım olarak ilk dakikadan son dakikaya kadar koşan, mücadele eden, isteyen bir Galatasaray vardı. Bu yüzden bütün takım arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum. Bazı pozisyonlara girdik ama ne yazık ki bu pozisyonlardan yararlanamadık. Gösterdiğimiz performans ve sahaya koyduğumuz arzu ile istek buradan en az 1 puan ile ayrılmayı hak ediyordu. Tabii ki istediğimiz sonuç bu değil. Sahaya 3 puan almak için çıkmıştık, ancak en kötü ihtimalle 1 puanı hak ettiğimizi düşünüyorum.

GALATASARAY'IN KARAKTERİNDE PES ETMEK YOK
Galatasaray çok büyük bir kulüp. Galatasaray’ın karakterinde pes etmek yok. Son ana kadar mücadele etmeye devam etmemiz gerekiyor. 3 maç oynadık, önümüzde 3 maçımız daha var. Hala şansımız devam ediyor. Çalışacağız, mücadele edeceğiz, bugün gösterdiğimiz tutkuyu bütün maçlarda göstermemiz gerekiyor. Bu tutkuyu gösterdikten sonra her şey olabilir. Hırs ve tutku anlamında aynı şekilde devam etmemiz gerekiyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.