Galatasaray'da kazan kaynıyor!

Galatasaray Yönetimi, son dönemde yaşanılan gerginlikler ve muhalif tutumu neticesinde Divan Kurulu Başkanı Hamamcıoğlu’nu resmi olarak istifaya davet etti, camiada ortalık karıştı. Başkan Cengiz ve ekibine muhalif isimlerin yeniden harekete geçerek yönetimi erken seçime zorlayacağı iddia edildi.

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; Divan Kurulu toplantılarıyla başlayıp, cenaze törenlerine kadar yansıması devam eden yönetim - muhalefet gerginliği Galatasaray’da sert rüzgarlar esmesine yol açıyor. Son toplantıda kulüp başkanı Mustafa Cengiz aleyhinde sert ifadeler kullanan Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, yönetim tarafından resmi siteden yapılan açıklamayla istifaya davet edildi.

Muhalefet ise boş durmuyor. Cengiz’e karşı olan camianın önde gelen isimlerinden bazıları, kulis çalışmalarına başlayarak neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuyor. Ortaya çıkan karar, yönetim üzerindeki baskıyı arttırarak kulübü erken seçime götürmek. Daha önce görev süresini tamamlamadan seçim olmayacağını dile getiren Başkan Cengiz’in ise bu konuda geri adım atmaya niyeti yok.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.