Martin Linnes: Büyük bir sürpriz oldu.

Galatasaray'da transfer döneminin son gününde Florin Andone ve Mario Lemina'nın transfer edilmesiyle beraber yabancı sayısının 15'e çıkmasının ardından sözleşmesi dondurulan Martin Linnes, Norveç basınına konuştu. Beklemediği bir durumla karşılaştığını ifade eden başarılı oyuncu, her gün Ocak ayını düşündüğünü de söyledi. 

Ülkesinde Dagbladet gazetesine açıklamalarda bulunana Martin Linnes, her gün Ocak ayını düşünerek geçirdiğini söyledi. Norveçli oyuncu, "Sözleşmemin dondurulması beklemediğim bir durumdu. Transferin son gününde bir anda dışarıda kaldım ve herhangi bir kulüp bulamadım. Şu an her günüm ocak ayında neler olacağını düşünmekle geçiyor." sözlerini söylerken yaşanan durumun sürpriz olduğunu da ifade etti. Linnes, "Geçen sezon yeni bir kontrat alınca çok iyi sinyaller verilmişti. Bu durum bana büyük bir sürpriz oldu." açıklamasını yaptı. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.