Şener Özbayraklı: Önemli olan takıma verdiğim katkı..

Sivasspor karşılaşmasında bu sezon Galatasaray formasıyla ilk kez ilk 11'de görev yapan Şener Özbayraklı karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bireysel performansı yerine takımın kazanmasının daha önemli olduğunu belirten Şener Özbayraklı'nın açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Her zaman söylüyoruz, önemli olan takıma katkı vermek. Tecrübeli oyuncularız, bireysellikten ziyade takım oyunu bizim için çok önemli. Bunu da sağlamak için elimizden geleni yaptık. İnşallah güzel bir performans göstermişizdir, bu sadece bizim söylememiz ile olmaz. Karşılaşmaya iyi tempoyla başladık, erken goller bulduk. Oyunun devamında farkı koruyamadık, biraz sıkıntı yaşadık ama önemli olan üç puanı almaktı. Milli takım dönüşlerinde üç puan almak zor oluyor. Bunu bugün başardık, inşallah aynı şekilde devam ederiz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.