Galatasaray'da seçim için karar bekleniyor..

Galatasaray'da seçim için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Divan kurulunda da tartışılan konu için yarın Çağlayan'dan gelecek sonuca göre Galatasaray yönetimi seçime gidecek.

Fanatik gazetesinin haberine göre; Galatasaray camiası, bugün ve yarın son dönemlerdeki en kritik iki gününü yaşayacak. Divan Kurulu toplantısında, yönetim ve muhalefet arasında deyim yerindeyse kılıçlar çekilecek. Muhalif üyeler kulübü seçime götürmek istiyor, başkan Mustafa Cengiz ve ekibi ise direnmeye kararlı. Kürsüde söz alacak üyelerin, yönetimi sert bir dille eleştirmesi bekleniyor. Cengiz ve yönetim kurulu da toplantıya tam kadro katılarak tüm eleştirilere cevap verecek. Başkanın, “Şu an seçim yok, ama yarın ne olur bilemem” sözüyle işaret ettiği mahkemenin sonucu ise yarın belli olacak. Mustafa Cengiz yönetiminin idari açıdan ibra edilmemesinin ardından konuyu mahkemeye taşımıştı. Tedbir kararıyla olağanüstü seçim yapma zorunluluğu askıya alınmıştı.

Tedbir kararı kaldırılırsa...
Tedbirin devam ettiği başka mahkeme kararları bulunurken, birleştirilen davalar ile ilgili son söz yarın Çağlayan’daki 14. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde söylenecek. Tedbir kaldırılırsa, yönetim genel kurul kararı almak zorunda kalacak ve Cengiz aday olamayacak. Tam tersi bir karar verilmesi durumunda ise Cengiz ve yönetiminin görevine devam etmesine engel bir durum kalmayacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.