ü Jean-Michael Seri: Normal seviyemizin altındaydık.. - FCN Blog

Jean-Michael Seri: Normal seviyemizin altındaydık..

Şampiyonlar Ligi'nde grup aşamasının dördüncü maçında Real Madrid deplasmanında hiç bir varlık gösteremeyen ve farklı şekilde sahadan mağlup ayrılan Galatasaray'da karşılaşmanın ardından Jean-Michael Seri yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. 

Açıkçası biz burada bu akşam var olamadık bunu söyleyebiliriz. Bu tür maçlarda sahada kendinizi göstermeniz gerekiyor. Biz onları çok fazla bekledik ve böyle kaliteli bir takıma karşı da çok beklediğin zaman doğrudan geliyor, gerekeni yapıyorlar. Topu kaybetmememiz gereken yerlerde de topu kaybettik ve bu tür şeylerde de sonuçları acı olabiliyor. Geriye düştüğünüz zaman da tekrardan güven kazanıp sahaya o şekilde çıkmanız gerekiyor. Biz bunu gerçekleştiremedik. Açıkçası çok fazla sahada oynayamadık ilk 15 dakika özellikle.. Normal seviyemizin altındaydık. Kendi oyunumuzu da geliştiremedik. Boş alanlar vardı ancak karşımızda büyük bir pres vardı. Maç bitti şimdi daha iyisini yapmamız gerekiyor. Şimdi Cumartesi günü oynayacağımız maça konsantre olmamız gerekiyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.