Manu Lonjon'dan Belhanda sözleri!

Galatasaray'da Ocak ayında takımdan gönderilmesi gündemde olan Younes Belhanda için yakın arkadaşı Manu Lonjon'dan haber geldi. Yahoo Sports'ta çalışan Fransız gazeteci, Al-Ahly, Al Ittihad ve Montpellier'in Belhanda ile ilgilenmediğini ve çıkan haberlerin yalan olduğunu söyledi.

Bu sezon Galatasaray'da gösterdiği performansla eleştirilerin odak noktasındaki isim haline gelen Younes Belhanda, Ocak ayında gönderilmek isteniyor. Faslı yıldız Real Madrid maçında taraftarla sözlü atışmaya girmiş ve hakaret etmişti. Bu gelişmenin ardından üstü çizlen Belhanda ile birçok kulübün ilgilendiği iddia edilmişti. Faslı yıldızın yakın arkadaşı olan Yahoo Sports muhabiri Manu Jonjon, Younes Belhanda için Al-Ahly, Al Ittihad ve Montpellier'in devrede olduğu yönündeki iddialar gerçeği yansıtmadığını açıkladı. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.