Mustafa Cengiz yönetimi için şok gelişme!

Galatasaray'da Gaziantep galibiyetiyle milli araya moralli girilirken Mustafa Cengiz yönetimini şok eden bir gelişme yaşandı. Sarı-kırmızılılarda İstanbul Adliye Mahkemesi 4. Hukuk Dairesi'nde "seçime gidin" kararı verdi. Mustafa Cengiz ve kurmayları kararı görüşmek üzere toplandı.

Galatasaray'da geçen Mart ayında çıkan idari ibrasızlığın ardından mahkeme kararıyla buna tedbir koyduran Mustafa Cengiz yönetimine şok eden bir haber geldi. Sabah gazetesinin haberine göre; İstanbul Adliye Mahkemesi 4. Hukuk Dairesi'nde "seçime gidin" kararı çıktı. Fakat şöyle bir maddeyle beraber: Seçme ve seçilme haklarının saklı kalması şartıyla. Yani davacılar yönünden tedbirin devamı... 

CENGİZ'İN DURUMU BELLİ DEĞİL
Davacılar ise Albayrak ile Günay. Davacılar arasında başkan Mustafa Cengiz bulunmadığı için seçime girememe tehlikesi konuşuluyor. Cengiz'in aday olması için hukukçular konuyu A'dan Z'ye inceliyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.