Ünal Aysal ve Dursun Özbek aday olmayacak!

Ünal Aysal ve Dursun Özbek
Galatasaray'da İstanbul Adliye Mahkemesi 4. Hukuk Dairesi'nin verdiği "seçime gidin" kararının ardından gözler seçime döndü. Mustafa Cengiz yönetimi seçime gitmeyeceğini açıklasa da kulislerde hareketlilik başladı. Sarı-kırmızılılarda Faruk Süren'e aday olması için başka yapılırken Dursun Özbek ve Ünal Aysal'ın tavrı da merak ediliyor.

Galatasaray'da gözler seçime dönerken başkanlık için aday olmayı düşünenler şimdiden çalışmalara başladı. İstanbul Adliye Mahkemesi 4. Hukuk Dairesi'nin verdiği kararın ardından Ali Fatinoğlu yeniden adaylık için görüşmelere başladı. Sarı-kırmızılılarda Faruk Süren'e de büyük bir baskı yapılırken Ali Dürüst isminin de geçtiği öğrenildi.

AYSAL VE ÖZBEK ADAY DEĞİL
Cimbom'da eski başkanlar Dursun Özbek ve Ünal Aysal'ın olası bir seçimde yeniden aday olup olmayacakları merak konusu olurken iki isminde de tavrı belli oldu. Akşam gazetesinin haberine göre;  Ünal Aysal ve Dursun Özbek başkan adayı olmayı düşünmüyor. İki isminde Faruk Süren'in aday olması durumunda kendisini destekleyebileceği iddia ediliyor. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.