Efe Güven: Taraftarımızla, geri adım atmadan oynadık...

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın her zamanki gibi takım halinde inanılmaz mücadele ettiği Hatay BŞB mücadelesini 105-96 kazanmayı bildi. Koç Efe Güven, mücadele sonrası açıklamalarda bulundu.

ÇOK SAYI YİYORUZ, BİR O KADAR DA ATIYORUZ"
"Maçın bu kadar hücum odaklı olması bizden kaynaklanan bir sorundu. Oyuna girişimiz son 4 dakikada oldu. Son 4 dakikaya kadar rakibini oyunun içinde tutan bir Galatasaray vardı. Aynı şey Adana maçımızda da oldu. İzmit'e gittiğimizde farklı oynadık ama çok sayı yedik. Son üç maçtır çok sayı yiyoruz, bir o kadar da atıyoruz."

"TARAFTARIMIZLA, GERİ ADIM ATMADAN OYNADIK"
"Basketbolda sayı atmak çok keyif verir. Özellikle bir kadın maçında 100 sayıları bulmak sık olmaz. Son üç maçta da 100 sayıya yakın bir ortalamamız var. Ama ben burada şunu diyemem: 'Biz 100 sayıya yakın üreten skorer bir takımız, biz böyle kazanacağız.' Çünkü bu benim felsefeme ve oynatmak istediğim basketbola uygun olmayan bir söylem olur. Şunu da söylemem lazım, rakibimiz beklediğimizden çok daha yüzdeli oynadı. Biz de taraftarımızla geri adım atmadan hücumda karşılık verdik. Sadece kazandığımız için mutluyuz. Şimdi Kayseri'de çok daha zor bir deplasmana gideceğiz, en az İzmit'teki kadar zorlu bir maç olacak. Hasarsız devam etmek istiyoruz."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.