Fatih Terim: Gökhan'ı sordum, ne çabuk iyileşmişsin diyecektim.

İmparator Fatih Terim, Tuzlaspor mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İlk mücadelenin ardından rakibi ciddiye aldıklarını ve kazandıklarını söyleyen Terim, maç sonundaki olaylar hakkında da sert açıklamalarda bulundu.

RAKİBİMİZİ CİDDİYE ALDIK
Rakibimizi ikinci maç ciddiye aldık. Bize yakışanı yaptık. Görevimizi yaptık. Ciddiye aldığımız her maç buna benzer şekilde biter esasında. İlk yarı itibariyle 10 küsur pozisyona girildi herhalde. Anlayışımız ve ciddiyetimiz ortadaydı. Feghouli ve Falcao'nun performansından memnunum. Falcao'nun fiziği de daha iyi olursa başka bir performans da görebiliriz.

GÖKHAN'A ÇABUK İYİLEŞMİŞSİN DİYECEKTİM
Ben Gökhan Çıra'yı sormuşum yardımcı antrenöre.. Tabii ki soracağım! Bizim altyapıdan çıkmış, genç takımda oynamış. Tanımak istedim. Geçen hafta fıtık ameliyatı olmuş. 'Çabuk dönmüşsün' diyecektim. Maçtan sonra da olaylar çıktı olur böyle şeyler. Biz her yerde yakışanı yaparız!

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.