Fatih Terim'e isyan sonlarını getirdi..

Galatasaray'da sezon başında kiralanan oyuncular ile ilgili sorunlar yaşanıyor. Steven N'Zonzi'nin kadro dışı kalması ve Jean Michael Seri'nin forma şansı bulamaması dedikoduları beraberinde getirmişti. Bu olayların altında yatan sebepler ortaya çıkmaya başladı.

Takvim gazetesinin haberine göre; Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen ancak beklentilerin çok uzağında kalan Steven Nzonzi ve Jean Michael Seri'nin Fatih Terim'e karşı isyan bayrağını açtığı belirtiliyor.

YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜLER
İddialara göre iki futbolcu hem Başkan Mustafa Cengiz hem de bazı yöneticilerle görüşerek Terim'in uyguladığı idman metotları ve taktik anlayışıyla ilgili şikayette bulundu.

BU ŞEKİLDE BAŞARI GELMEZ!
Nzonzi ve Seri'nin sert ifadeler kullandığı, Terim'in mevcut yönetimiyle başarının gelmesinin imkansız olduğunu söylediği belirtildi. Bir başka iddiaya göre ise bu olay Terim'in kulağına gitti.

TERİM'İN TEPKİSİ SERT OLDU!
Tecrübeli hocanın çok sinirlendiği ve bu nedenle iki futbolcuya da sırtını döndüğü öğrenildi. Nzonzi kısa süre önce kadro dışı bırakılırken, Seri de 11'de forma giymekte çok zorlanıyor.

'FATİH TERİM TAKTİK BİLMİYOR' DEMİŞTİ
Seri ve Nzonzi'nin isyanı akıllara Pirlo'nun kitabını getirdi. Fatih Terim'in Milan'da öğrencisi olan Andrea Pirlo yazdığı bir kitapta tecrübeli hoca ile ilgili sert ifadeler kullanmıştı. Pirlo, "Terim'in taktik bilgisinin yetersizliğini ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ümit etmek olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi" demişti..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.