Işıl Alben: Demek ki biz kuralları bilmiyormuşuz..

Fenerbahçe Öznur Kablo karşısında baştan sona büyük bir mücadele sergileyen ancak son topta rakibine 69-66 mağlup olan Galatasaray kadın basketbol takımında kaptan Işıl Alben maçın ardından açıklamalarda bulundu. Karşılaşmanın hakemlerine tepki gösteren Işıl Alben takım olarak önemli bir mücadele ortaya koyduklarını belirtti.

Öncelikle bugün galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Takım olarak çok iyi mücadele ettik ve rakibimiz çoğu zaman sahada aciz kaldı. Kağıt üzerinde bizden çok daha üstün bir kadroları olsa da.. Ama maç içinde bazı pozisyonlar var. Özellikle Dragana'ya maç sonunda yapılan ama çalınmayan sportmenlik dışı faul var. Hakemlerin bir de izleyip burada normal faul çalması... Demek ki biz kuralları yanlış biliyoruz. Biz de kuralları öğrenmeye çalışacağız. Çünkü bu kritik bir düdüktü gerçekten. Umarım bundan sonra hiç kimse baskı altında kalmaz. Herhalde biz baskıyı kaldıramıyoruz böyle ortamlarda çünkü kuralları doğru bilmiyormuşuz. Umarım bundan sonra öğreniriz ve baskıyı kaldırırız.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.