ü Muslera, Marcelo Saracchi'ye kefil.. - FCN Blog

Muslera, Marcelo Saracchi'ye kefil..

Galatasaray'da sol bek için ismi gündemi meşgul eden Saracchi için Fernando Muslera kefil oldu. Tecrübeli file bekçinin Saracchi'nin mutlaka alınmasını söylediği kulübe uzun yıllar hizmet edeceği söylediği öğrenildi..

Akşam gazetesinin haberine göre; Galatasaray, ikinci yarıya daha güçlü bir kadro ile girmek için transfer çalışmalarını sürdürürken, sol bek konusunda Marcelo Saracchi'nin kiralanması konusunda son aşamaya gelindiği öğrenildi.

1.5 yıllığına kiralanacak olan Saracchi için kulübü Leipzig'e herhangi bir ödeme yapılmayacak.

OPSİYON PAZARLIĞI
Saracchi'ye de yarım sezon için 800 bin euro, gelecek sezon için de 1.6 milyon euro ödenecek.

Leipzig'in bedelsiz kiralamayı kabul ettiği ancak zorunlu satın alma opsiyonunu da sözleşmeye eklemek istediği belirtildi. Galatasaray ise satın alma opsiyonunu isteğe bağlı yapmak istiyor. Bu konuda anlaşma sağlanırsa imza için sadece ocak ayı beklenecek.

MUSLERA'NIN SARACCHI SÖZLERİ
Bu arada kaleci Muslera'nın vatandayı Saracchi için Terim'e "Mutlaka alınsın. Çok yetenekli bir isim. Uzun yıllar Galatasaray'a hizmet edebilir" dediği öğrenildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.